Pomoc

Upewnij się co do zakresu tłumaczenia – przed wysłaniem dokumentów w celu darmowej wyceny warto upewnić się co do zakresu tłumaczenia. W zależność od miejscowości różnice mogą dotyczyć dokumentów, które są niezbędne do zarejestrowania pojazdu. Potrzebne informacje uzyskacie Państwo w lokalnym Wydziale Komunikacji. Wybranie właściwych papierów minimalizuje koszty związane ze zlecaniem translacji.

Sprowadź dokumenty do postaci cyfrowej – Protlumaczenia.pl przyjmą Państwa dokumenty w wersji elektronicznej. Zapraszamy do zeskanowania papierów i wysłania ich na naszego maila. Akceptujemy wszystkie popularne rozszerzenia plików. W przypadku większej liczby dokumentów prosimy o ich ponumerowanie. Wszelkie wątpliwości związane z wyceną można rozwiać dzwoniąc na nasz numer telefonu. Biuro tłumaczeń online pozostaje do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Obsługujemy klientów z całego kraju. Zapraszamy do kooperacji online.

Darmowa wycena – biuro tłumaczeń online na każdego maila z zapytaniem ofertowym odpowie przed upływem 1 doby. Jeśli zlecenie wymaga pośpiechu, prosimy o umieszczenie stosownej informacji w kierowanej do nas korespondencji. Określenie kosztów realizacji przekładu jest nieodpłatne i nie obliguje do zamówienia translacji. W przypadku większej liczby kompletów udzielane są Państwu rabaty i stosowne obniżki cen. Nasza propozycja została stworzona z myślą o osobach potrzebujących fachowych translacji językowych.

Zaakceptuj cenę i wpłać pieniądze na nasze konto – po akceptacji kosztów realizacji tłumaczeń poprosimy Państwa o uiszczenie należności. W przypadku firm, dla zleceń o wartości nie przekraczającej 500 PLN istnieje możliwość otrzymania faktury przelewowej. Przesłanie potwierdzenia przelewu znacznie przyspieszy proces realizacji tłumaczeń. Klienci powracający mogą przy tej okazji otrzymać specjalne bonifikaty.

Poczekaj na swoje dokumenty – biuro tłumaczeń online większość zleceń wykonuje w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Czas dostawy waha się od 1 do 2 dób. Za wysyłkę nie są pobierane dodatkowe opłaty manipulacyjne. Do procesu tego angażujemy Pocztę Polską oraz wyspecjalizowane firmy kurierskie. Tłumaczenia dokumentów samochodowych opakowane są w estetyczne koperty, które zapobiegają ewentualnym uszkodzeniom. Zachęcamy do wypróbowania naszej oferty językowej.